Scroll to top
OSL AZL
Share

Jesteśmy dumni z tego, jak dbamy o naszą flotę samolotów, ponieważ robimy to z największą uwagą i troską o najwyższy standard bezpieczeństwa.

Redukcja wydatków i maksymalizacja zysku kosztem bezpieczeństwa? Nie u nas.

Zdajemy sobie sprawę, że zachowanie niektórych podmiotów w wielu szkołach lotniczych na całym świecie może budzić uzasadnione wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa prowadzonych przez nich szkoleń. Źródłem tego jest najczęściej nieuzasadnione dążenie do redukcji kosztów i maksymalizacji zysku, co w konsekwencji obniża poziom bezpieczeństwa i w karygodny sposób zwiększa ryzyko narażenia studentów na niebezpieczne okoliczności. Ośrodek Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej traktuje sprawę bezpieczeństwa absolutnie priorytetowo i gwarantuje doskonale utrzymaną flotę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowanych przez nas procedur.

Regularnie inwestujemy w samoloty oraz ich konserwację i utrzymanie, nie szukając żadnych „dróg na skróty” i dopilnowując wszystkich szczegółów z najwyższą starannością. Obowiązkowe przeglądy, z których jako certyfikowana szkoła lotnicza jesteśmy rozliczani urzędowo, to tylko niewielka część regularnie podejmowanych przez nas działań.

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo, przeprowadzamy również własne, wewnętrzne testy i kontrole, a cały nasz zespół, począwszy od stałego (!) zespołu działu technicznego i mechaników, po kierowników odpowiedzialnych za sprawy bezpieczeństwa oraz monitorowania zgodności, to ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromnym poczuciem obowiązku i odpowiedzialności.

Related posts