Scroll to top
Sezon 2020/21 OŚRODEK SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ
Share
  • WITAMY W OŚRODKU SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ

CZY ABY NA PEWNO
NIE JESTEŚ GOTOWY NA SOLO?

Wiele szkół lotniczych praktykuje „przetrzymywanie” studentów przed pierwszym lotem solo, ponieważ w interesie finansowym takich miejsc jest, aby student jak najdłużej latał z instruktorem.

Kolejna solistka OSL AZL – Ala lata solo!

Niestety nie zawsze jest to zgodne z interesem samego kursanta, który często gotowy jest już na samodzielne loty, a mimo to nadal ponosi wyższe koszty lotów nadzorowanych i nie może rozwijać się w optymalnym tempie.

 

W Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL nie praktykujemy nieuczciwych działań wobec naszych kursantów i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby kończąc kurs pilota byli jak najszybciej gotowi do samodzielnych lotów.

***UWAGA***

Podejmując otwarcie trudne zagadnienia, o których się nie mówi i raczej zamiata się je pod dywan, nie odnosimy się bezpośrednio do żadnej konkurencyjnej szkoły lotniczej, a jedynie do wątków poruszanych na forach oraz przez naszych uczniów i doświadczonych instruktorów. Robimy to po to, aby uświadomić przyszłych studentów – pilotów OSL AZL, jakie wartości są dla nas ważne oraz przekazać im nasz otwarty i etyczny styl pracy, który jest fundamentem naszych działań. Kluczowe jest również dla nas to, aby w przyszłości, po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu uprawnień, nasi absolwenci kontynuowali swoją pasję i pracę w oparciu o dokładnie te same wartości.

Related posts