Scroll to top
OSL AZL
Share

Szanujemy Twój czas i pieniądze.

Istnieje bardzo dużo szkół lotniczych, w których wewnętrzna organizacja pozostawia wiele do życzenia, a studenci często przyjeżdżają z that flying will not daleka na lotnisko tylko po to, żeby dowiedzieć się, że latanie się nie odbędzie lub będzie opóźnione o kilka godzin ze względu na wcześniejsze przesunięcia czasowe.

W OSL AZL niesutannie pracujemy nad tym, by ulepszyć wszystkie procedury dotyczące organizacji i zarządzania czasem na naszym lotnisku

Naturalnie na każdym lotnisku mogą wyjątkowo zajść sytuacje, które mają wpływ na nawet najlepiej zaplanowany dzień. Tym niemniej w OSL AZL kładziemy bardzo duży nacisk na wzorową organizację lotów i wciąż udoskonalamy wszystkie procedury, aby Twój kurs pilota przebiegł sprawnie i efektywnie. 

Z pewnością nigdy nie zaproponujemy Ci „dodatkowego” szkolenia teoretycznego po „niższej cenie” w ramach „rekompensaty” za odwołane loty (a na takie działania skarżą się uczniowie, którzy przyszli do nas z innych szkół!) i z pełnym szacunkiem będziemy traktować Twój czas i finanse.

Dzięki temu masz pewność, że zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój grafik spełniał się w praktyce, a Ty nie będziesz narażony na dodatkowe koszty lub stracony czas.

Sprawną i bezproblemową organizację szkolenia możemy również zapewnić dzięki własnemu, zatrudnionemu na stałe zespołowi mechaników, którzy przygotowują nasze samoloty na czas i według grafiku lotów naszych studentów. Oczywiście w przypadku wyjątkowych sytuacji, kiedy będziemy musieli jednak dokonać zmian, zawsze najpierw poinformujemy Cię o tym z możliwie dużym wyprzedzeniem.

Lokalizacja Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL odgrywa kluczową rolę w efektywności naszych szkoleń

         Funkcjonujemy równolegle na dwóch stanowiskach – na spokojnym i komfortowym obszarze Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, które nie jest lotniskiem komunikacyjnym, a zatem nie odbywają się tutaj regularne loty oraz jednocześnie zaledwie pół godziny od najbliższego lotniska komunikacyjnego w Babimoście – Port Lotniczy Zielona Góra.

 

Nawet dziesięć cykli startu i lądowania na godzinę

 

Dzięki braku regularnego ruchu lotniczego na terenie AZL, możemy prowadzić tam bardzo efektywne szkolenie, obejmujące nawet dziesięć cyklów startu i lądowania w ciągu godziny, co na lotniskach komunikacyjnych jest absolutnie niemożliwe, a realna przepustowość dla lotów szkoleniowych jest nawet kilkukrotnie mniejsza.

 

Większa efektywność szkoleń

 

Dzięki tak dużej gęstości lotów oraz ograniczeniu nieprzewidzianych zdarzeń, nasze szkolenia na terenie AZL są znacznie bardziej efektywne niż innych ośrodków, pozwalając kursantom oszczędzić czas i pieniądze. Równocześnie, po nabraniu ogłady lotniczej i pewności siebie, nasi studenci w naturalny sposób zaczynają spędzać coraz więcej czasu na pobliskim lotnisku komunikacyjnym w Babimoście – Port Lotniczy Zielona Góra.

Related posts