Scroll to top
Sezon 2020/21 OŚRODEK SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ
Share
  • WITAMY W OŚRODKU SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ

SZKOLIMY TEORETYCZNIE I PRAKTYCZNIE DO LICENCJI SPL, PPL A, PPL H, CPL, ATPL I WIELU INNYCH. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – SPRAWDŹ JAK ZOSTAĆ PILOTEM

Najlepsze warunki
do nauki

Czas spędzony w Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL to niezapomniane doświadczenie.
Przekonasz się, że bycie wśród wspierających i dzielących Twoją pasję ludzi oraz
atrakcyjne warunki, jakie oferujemy naszym studentom - tworzą niezwykłe okoliczności
nader sprzyjające szkoleniu przyszłych pilotów lub poszerzaniu ich kwalifikacji.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej

Dowiedz się więcej o OSL AZL jako obiekcie do pracy i nauki

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Ośrodek Szkolenia Lotniczego AZL znajduje się na obszarze Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie, dzielnicy Zielonej Góry. To zaledwie 5 km od centrum miasta i tylko 60 km od granicy z Niemcami, a doskonała sieć dróg i autostrad gwarantuje szybką i bezpieczną komunikację w każdym kierunku.

Lokalizacja OSL AZL jest jednym z naszych największych atutów, ponieważ funkcjonujemy równolegle na dwóch stanowiskach – na spokojnym i komfortowym obszarze Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, które nie jest lotniskiem komunikacyjnym, a zatem nie odbywają się tutaj regularne loty oraz jednocześnie zaledwie 10 minut od najbliższego lotniska komunikacyjnego w Babimoście – Port Lotniczy Zielona Góra.

nowocześnie wyposażony, przestronny i bezpieczny obiekt do pracy i nauki

Ośrodek Szkolenia Lotniczego AZL został zaprojektowany z największą starannością, w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa szkoleń, w maksymalnym stopniu wspierając studentów-pilotów w uzyskaniu optymalnych wyników nauki w racjonalnych ramach czasowych. OSL AZL to bardzo nowocześnie wyposażony, przestronny i wygodny obiekt do pracy. Specjalnie zaprojektowane sale szkoleniowe, obszary do nauki i dostęp do internetu, a także długie godziny pracy (posiadacze licencji PPL rozszerzają w OSL AZL swoje uprawnienia do lotów nocnych w warunkach VFR) – to tylko niektóre z zalet.

POMYŚLELIŚMY O WSZYSTKIM

Ośrodek Szkolenia Lotniczego AZL to również liczne udogodnienia oraz atrakcje na terenie szkoły, które pozwolą Ci odpocząć oraz przyjemnie i efektywnie spędzić czas pomiędzy lotami i nauką. W OSL posiadamy obiekty sportowe, siłownię, saunę, kort tenisowy i fitness club. Malownicze położenie w lasach rosnących na zboczu doliny rzeki Odry w miejscu, gdzie przecina ona pasmo wzgórz znane jako Wał Zielonogórski, a także Klub Jeździecki, z którego korzystać można cały rok, to wszystko stwarza idealne warunki do efektywnej nauki.

przyjazna atMosfera oraz ZESPÓŁ ODDANYCH INSTRUKTORÓW I MECHANIKÓW

Pracujemy w pozytywnej i przyjaznej atmosferze, a nasza kadra instruktorska, personel techniczny oraz personel pomocniczy współpracują ze studentami od początku do końca każdego szkolenia, aby zapewnić im maksymalną, indywidualną uwagę. Relacje naszego zespołu z uczniami to nierzadko przyjaźnie na całe lata.

SILNE POCZUCIE WSPÓLNOTY

Sukces jest tym słodszy, kiedy się go dzieli z innymi. Niezależnie od szkolenia, którego się podjąłeś/aś, ciężko pracujesz na swój sukces. Kiedy więc dostaniesz wyniki swojego egzaminu lub wykonasz pierwszy samodzielny lot, twoi koledzy i koleżanki oraz kadra będą ta razem z Tobą, aby świętować w prawdziwym stylu OSL AZL.

ZAKWATEROWANIE

Na terenie Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL znajduje się hotel oraz restauracja. Dzięki lokalizacji w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum Zielonej Góry, do którego można dojechać również komunikacją miejską, do dyspozycji kursantów stoi również praktycznie cała miejska baza noclegowa.

Wszystkim przyjezdnym uczniom oferujemy wsparcie w znalezieniu optymalnego rozwiązania w zakresie zakwaterowania na czas szkolenia.

Masz pytania?

Naszym celem jest udzielenie Ci wszystkich niezbędnych informacji.
Dlatego każdy dzień w OSL AZL jest dniem otwartym, a zainteresowanym
kandydatom oferujemy również możliwość LOTU ZAPOZNAWCZEGO.

W OSL AZL każdy dzień jest dniem otwartym

W Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi pytań i wątpliwości, z jakimi przychodzą do nas osoby marzące o uzyskaniu licencji pilota.

Wiemy, że w procesie podjęcia tej decyzji najważniejsze jest uzyskanie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania, aby mieć możliwość w pełni świadomej analizy i podjęcia ostatecznej decyzji o udziale w kursie i tym samym wyborze ścieżki zawodowej pilota.