Scroll to top
Sezon 2020/21 OŚRODEK SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ
Share
  • WITAMY W OŚRODKU SZKOLENIA LOTNICZEGO AEROKLUBU ZIEMI LUBUSKIEJ

WYDAJNOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ,
CZYLI JAK SZANUJEMY TWÓJ CZAS

Istnieje bardzo dużo szkół lotniczych, w których wewnętrzna organizacja pozostawia wiele do życzenia, a studenci często przyjeżdżają z daleka na lotnisko tylko po to, żeby dowiedzieć się, że latanie się nie odbędzie lub będzie opóźnione o kilka godzin ze względu na wcześniejsze przesunięcia czasowe.

Niesutannie pracujemy w OSL AZL nad tym aby ulepszać
wszystkie procedury dotyczące organizacji i zarządzania czasem na naszym lotnisku

Naturalnie na każdym lotnisku mogą wyjątkowo zajść sytuacje, które mają wpływ na nawet najlepiej zaplanowany dzień. Tym niemniej w OSL AZL kładziemy bardzo duży nacisk na wzorową organizację lotów i wciąż udoskonalamy wszystkie procedury, aby Twój kurs na pilota przebiegł sprawnie i efektywnie. 

Z pewnością nigdy nie zaproponujemy Ci „dodatkowego” szkolenia teoretycznego po „niższej cenie” w ramach „rekompensaty” za odwołane loty (a na takie działania skarżą się uczniowie, którzy przyszli do nas z innych szkół!) i z pełnym szacunkiem będziemy traktować Twój czas i finanse.

Dzięki temu masz pewność, że zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój grafik spełniał się w praktyce, a Ty nie będziesz narażony na dodatkowe koszty lub stracony czas.

W OSL AZL zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój grafik spełniał się w praktyce

Sprawną i bezproblemową organizację szkolenia możemy również zapewnić dzięki własnemu, zatrudnionemu na stałe zespołowi mechaników, którzy przygotowują nasze samoloty na czas i według grafiku lotów naszych studentów. Oczywiście w przypadku wyjątkowych sytuacji, kiedy będziemy musieli jednak dokonać zmian, zawsze najpierw poinformujemy Cię o tym z możliwie dużym wyprzedzeniem.

Lokalizacja OSL AZL odgrywa kluczową rolę w efektywności naszych szkoleń

Sprawna i bezproblemowa organizacja w OSL AZL, to zasługa
posiadania przez nas własnego, zatrudnionego na stałe zespołu mechaników

Wreszcie, co jest jednym z największych atutów OSL AZL, funkcjonujemy równolegle na dwóch stanowiskach – na spokojnym i komfortowym obszarze Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, które nie jest lotniskiem komunikacyjnym, a zatem nie odbywają się tutaj regularne loty oraz jednocześnie zaledwie pół godziny od najbliższego lotniska komunikacyjnego w Babimoście – Port Lotniczy Zielona Góra.

Dzięki braku regularnego ruchu lotniczego na terenie AZL, możemy prowadzić tam bardzo efektywne szkolenie, obejmujące nawet dziesięć cyklów startu i lądowania w ciągu godziny, co na lotniskach komunikacyjnych jest absolutnie niemożliwe, a realna przepustowość dla lotów szkoleniowych jest nawet kilkukrotnie mniejsza.

Dzięki tak dużej gęstości lotów oraz ograniczeniu nieprzewidzianych zdarzeń, nasze szkolenia na terenie AZL są znacznie bardziej efektywne niż innych ośrodków, pozwalając kursantom oszczędzić czas i pieniądze. Równocześnie, po nabraniu ogłady lotniczej i pewności siebie, nasi studenci w naturalny sposób zaczynają spędzać coraz więcej czasu na pobliskim lotnisku komunikacyjnym w Babimoście – Port Lotniczy Zielona Góra.

Organizujemy kursy na licencję PPL A, PPL H, CPL A i wiele innych

***UWAGA***

Podejmując otwarcie trudne zagadnienia, o których się nie mówi i raczej zamiata się je pod dywan, nie odnosimy się bezpośrednio do żadnej konkurencyjnej szkoły lotniczej, a jedynie do wątków poruszanych na forach oraz przez naszych uczniów i doświadczonych instruktorów. Robimy to po to, aby uświadomić przyszłych studentów-pilotów OSL AZL, jakie wartości są dla nas ważne oraz przekazać im nasz otwarty i etyczny styl pracy, który jest fundamentem naszych działań. Kluczowe jest również dla nas to, aby w przyszłości, po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu uprawnień, nasi absolwenci kontynuowali swoją pasję i pracę w oparciu o dokładnie te same wartości.

Related posts