Scroll to top
OSL AZL
Share

ROZWAŻYLIŚMY KAŻDY SZCZEGÓŁ. WARUNKI DO NAUKI Stworzyliśmy przestrzeń, która da Ci możliwość przebywania wśród ludzi, którzy podzielają i wspierają Twoją pasję. Wszystko to razem z najlepszymi warunkami do nauki, przemyślane specjalnie dla Ciebie tak, byś kształcił/a się i czuł/a jak najbardziej komfortowo.

OSL AZL buduje obecnie całkowicie nowe Centrum Szkolenia
Mechaników Lotniczych ze Stacją Obsługi Technicznej

UTRZYMANIE I ROZWÓJ NASZYCH OBIEKTÓW

Tworzymy dwa w jednym - praktyczne szkolenie przyszłych mechaników oraz studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego - jak również konserwacja i naprawy statków powietrznych OSL AZL.

1.

Z myślą o Tobie

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej to miejsce, w którym masz idealne warunki do pracy przy realizacji swoich marzeń, do nauki, szkolenia się i - odpoczynku.

2.

Zaprojektowane do nauki

Zaprojektowaliśmy wszystko z największą dbałością o szczegóły tak, by nasi uczniowie mieli możliwości uzyskiwania jak najlepszych rezultatów i by był to dla nich najważniejszy czas w ich życiu.

3.

Wygodny dostęp do ośrodka

Tylko 5km od centrum miasta i jedynie 60km od granicy z Niemcami, z siecią szybkiej i bezpiecznej komunikacji w każdym kierunku.

Wiele możliwości dla efektywnej nauki

Nasz ośrodek jest nowocześnie wyposażony i stale modernizowany, przestrzenny i bezpieczny. Specjalnie zaprojektowane sale treningowe, przestrzenie do nauki z dostępem do internetu, pokoje socjalne, restauracja oraz długi czas pracy (posiadacze licencji PPL rozszerzają swoje kwalifikacje o loty VFR noc) – to tylko niektóre z naszych zalet.

Zagraniczni studenci poczują się jak u siebie

Na terenie OSL AZL jest hotel i restauracja. Dzięki naszej lokalizacji – tylko kilka kilometrów od centrum Zielonej Góry, do którego można dojechać również publicznym transportem – praktycznie każde zakwaterowanie w mieście jest dostępne dla studentów. Oferujemy wsparcie dla wszystkich odwiedzających nas studentów w szukaniu zakwaterowania na czas szkolenia.

Stale ulepszamy i inwestujemy w naszą flotę

ULEPSZANIE I
INWESTYCJE WE FLOTĘ

Regularnie inwestujemy w samoloty oraz ich konserwację i utrzymanie, nie szukając żadnych „dróg na skróty” i dopilnowując wszystkich szczegółów z najwyższą starannością.  Niedawno zakupiliśmy nowy samolot – Tecnam P2008 JC MKII, i planujemy dalsze inwestycje. Nigdy nie ustajemy w nowych projektach dotyczących ulepszenia i rozwoju Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL.

Slide NA TERENIE OSL AZL BO KAŻDY CZASEM POTRZEBUJE PRZERWY DODATKOWE BENEFITY Położenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej jest niezwykle malownicze, a mianowicie w lasach rosnących na zboczu doliny rzeki Odry w miejscu, gdzie przecina ona pasmo wzgórz znane jako Wał Zielonogórski. Dodatkowo na naszym terenie znajdują się siłownia, sauna, kort tenisowy i klub fitness, jak również otwarty klub jeździecki otwarty cały rok. I oczywiście, samo miasto Zielona Góra, a w nim Palmiarnia, Ogród Botaniczny i duży wybór obiektów sportowych - w tym baseny. Miasto jest również znane ze swoich winiarni, świetnych restauracji i kawiarni.