Scroll to top
OSL AZL
Share

DLACZEGO OSL AZL

Z dumą przedstawiamy nasze starania o przestrzeganie procedur operacyjnych
oraz zarządzanie bezpieczeństwem w Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezustannie skupiamy się na każdym szczególe, jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych uczniów. Nigdy nie chodziliśmy, nie chodzimy i nie będziemy chodzić na skróty. Zawsze przykładamy najwyższą wagę do każdego aspektu zarządzania bezpieczeństwem.

Pilot jako zawód?

MAMY TO. Oferujemy loty zapoznawcze, organizujemy spotkania, na których odpowiadamy na wszystkie, nawet najbanalniejsze pytania. Jesteśmy tu dla Was. Bądźmy w kontakcie!

Wspieramy to, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Wspieramy to, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Po ponad 60 latach doświadczenia, kluczowe jest dla nas to, aby w przyszłości, po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu uprawnień, nasi absolwenci kontynuowali swoją pasję i pracę w oparciu o te same wartości, które im wpajaliśmy.

Czy aby na pewno nie jesteś gotowa/y na solo?

Czy aby na pewno nie jesteś gotowa/y na solo?

W wielu szkołach lotniczych praktykuje się ``przetrzymywanie`` uczniów przed pierwszym lotem solo, ponieważ w interesie finansowym ośrodków jest, aby uczeń jak najdłużej latał z instruktorem.
W Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL NIE PRAKTYKUJEMY nieuczciwych działań wobec naszych kursantów i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przyszli piloci byli jak najszybciej gotowi do samodzielnych lotów.

Gramy w otwarte karty.

Gramy w otwarte karty.

Podejmujemy otwarcie trudne zagadnienia, o których się nie mówi i raczej zamiata się je pod dywan. Robimy to po to, aby uświadomić przyszłych studentów-pilotów OSL AZL, jakie wartości są dla nas ważne oraz przekazać im nasz otwarty i etyczny styl pracy, który jest fundamentem naszych działań.

Lokalizacja Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL jest jednym z naszych największych atutów

Nasza lokalizacja jest wyjątkowa

Funkcjonujemy równolegle na dwóch stanowiskach – spokojnym i komfortowym obszarze Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, które nie jest lotniskiem komunikacyjnym, więc nie odbywają się tutaj regularne loty, oraz jednocześnie zaledwie 10 minut od najbliższego lotniska komunikacyjnego - Portu Lotniczego Zielona Góra w Babimoście.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego AZL

Jakie są zalety funkcjonowania jednocześnie
na dwóch stanowiskach?

Skup się na tym, co naprawdę ważne dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu

Nie żałuj czasu na staranne rozeznanie
i podjęcie właściwej decyzji

Możliwości szkoleniowe ośrodka, gwarancja bezpieczeństwa, bogata flota starannie serwisowanych, niezawodnych i zawsze dostępnych samolotów w przystępnych cenach i - co najważniejsze - doświadczeni, przyjaźni instruktorzy, którzy rozpoznają i odpowiedzą na indywidualne potrzeby każdego ucznia.

Wszystko to z dumą oferujemy w najwyższym standardzie.