Scroll to top
OSL AZL
Share

SZKOLENIA LOTNICZE OSL AZL

ZOSTAŃ PILOTEM

ZOSTAŃ PILOTEM

Jeśli na poważnie rozważasz zostanie pilotem, jest tyle rzeczy do powiedzenia i tyle do zapytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi długiej listy pytań i wątpliwości, z jakimi przychodzą do nas osoby marzące o uzyskaniu licencji pilota. Nie martw się - powiemy Ci wszystko!

JUŻ JESTEŚ PILOTEM?

JUŻ JESTEŚ PILOTEM?

Już jesteś pilotem i teraz chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje poprzez kolejną licencję lub dodatkowe uprawnienia? Może chcesz budować obowiązkowy nalot? Sprawdź, co mamy do zaoferowania w zakresie zdobywania nowych doświadczeń.

JAKIEŚ PYTANIA?

JAKIEŚ PYTANIA?

Wiemy, że w procesie podejmowania decyzji, niezależnie od tego, w jakim punkcie swojej kariery pilota jesteś, najważniejsze jest uzyskanie jasnych, przejrzystych informacji. Naszym celem jest udzielenie Ci wszystkich odpowiedzi, porad i instrukcji, jakich możesz potrzebować.

Koncentrujemy się na spersonalizowanych i indywidualnych rozwiązaniach szkoleniowych, zdając sobie sprawę z tego, że każdy pilot ma inne cele, doświadczenie i poziomy biegłości. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej indywidualnej sytuacji i aktualnych potrzebach, nie wahaj się z nami skontaktować.