Scroll to top
OSL AZL
Share

KACPER LATA JUŻ SAM!

Przed Wami Kacper - właśnie odbył on swój pierwszy całkowicie samodzielny lot!

Jak Wam mijają te piękne słoneczne tygodnie? W Ośrodku Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej wrze jak w ulu! Wszyscy piloci chętnie wykorzystują piękną pogodę, nadrabiając zimowe miesiące spokoju. Ze wzmożoną aktywnością ruszyły też szkolenia lotnicze – poznajcie naszego kursanta Kacpra, który w ramach szkolenia do licencji Pilota Turystycznego PPL(A) poleciał swoje pierwsze solo!

Kacpra szkoliła nasza instruktorka Jagoda, i to pod jej czujnym okiem nasz kursant pierwszy raz wystartował samodzielnie, bez instruktorki na pokładzie. Pogoda była piękna i słoneczna, a niebo praktycznie bez chmurki. W koszulce naszego Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL i w naszej firmowej czapeczce – lot nie mógł się nie udać!

Kacper poleciał swoje pierwsze solo na naszym samolocie Tecnam P208JC o znakach SP-KAC, nazywanym przez nas – Kacprem. Cóż za zbieg okoliczności, prawda?…

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na lotniczej ścieżce – Kacprze, to dopiero początek przygody Twojego życia!

Zazdrościsz?… Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL w Przylepie!

Related posts