Scroll to top
OSL AZL
Share

SZKOLENIE TEORETYCZNE DO PPL(A)

Już w ten weekend zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL w Przylepie na szkolenie teoretyczne do licencji pilota turystycznego PPL(A)!

Za oknem nic tylko ponura, jesienna aura? W OSL AZL mamy na to sposób – można posiedzieć w ciepłej, wygodnej sali, z herbatą lub kawą i posłuchać naszych instruktorów i współpracowników, jak wykładają podstawowe przedmioty niezbędne do uzyskania licencji pilota turystycznego. Nieważne, czy dopiero planujesz zostać pilotem czy jesteś już nim od dawna – takie wykłady to świetny sposób na odświeżenie pewnych ważnych kwestii i uporządkowanie posiadanej wiedzy. Nie zastanawiaj się długo, tylko w sobotę wpadaj do Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL w Przylepie!

Nasi wykwalifikowani wykładowcy przeprowadzą serię wykładów, obejmującą każdy z 9 przedmiotów obowiązkowych na egzaminie do licencji PPL(A): nawigacja, człowiek – możliwości i ograniczenia, budowa statku powietrznego, łączność, meteorologia, planowanie i wykonywanie lotu, prawo lotnicze, procedury operacyjne oraz zasady lotu.

Oprócz wykładów teoretycznych zaprosimy Was również na zajęcia praktyczne, obejmujące wizytę w hangarze i zaprezentowanie przez mechaników m.in. budowy samolotu czy procedury przeglądu przedlotowego.

Zajęcia odbywają się na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie.

Szkolenie odbędzie się w dniach 28.-29.10.(sobota i niedziela) oraz 04.11.(sobota)Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL przy ul. Skokowej 18 w Przylepie.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 68 321 30 10, e-mail: szkolenia@azl.pl.

Czekamy na Was z naszą flotą samolotów, gotowi do startu!

Related posts