Scroll to top
OSL AZL
Share

SZKOLENIE TEORETYCZNE DO PPL(A)

Już za tydzień zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL w Przylepie na szkolenie teoretyczne do licencji pilota turystycznego PPL(A)!

Jak zawsze w ostatni weekend miesiąca oraz w pierwszą sobotę następnego miesiąca w Przylepie na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej organizujemy szkolenie teoretyczne do licencji pilota samolotowego. Nasi wykwalifikowani wykładowcy przeprowadzą serię wykładów, obejmującą każdy z 9 przedmiotów obowiązkowych na egzaminie do licencji PPL(A): nawigacja, człowiek – możliwości i ograniczenia, budowa statku powietrznego, łączność, meteorologia, planowanie i wykonywanie lotu, prawo lotnicze, procedury operacyjne oraz zasady lotu.

Oprócz wykładów teoretycznych zaprosimy Was również na zajęcia praktyczne, obejmujące wizytę w hangarze i zaprezentowanie przez mechaników m.in. budowy samolotu czy procedury przeglądu przedlotowego.

Zajęcia odbywają się na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie.

Szkolenie odbędzie się w dniach 26.-27.08.(sobota i niedziela) oraz 02.09.(sobota)Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL przy ul. Skokowej 18 w Przylepie.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 68 321 30 10, e-mail: szkolenia@azl.pl.

Czekamy na Was z naszą flotą samolotów, gotowi do startu!

Related posts