Scroll to top
OSL AZL
Share

SZKOLENIE TEORETYCZNE DO LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO

Już w ten weekend w Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL w Przylepie organizujemy kolejne szkolenie teoretyczne do licencji pilota turystycznego PPL(A)!

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie kursu teoretycznego do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A).
Szkolenie rozpoczynamy w sobotę 2. 12., potrwa ono trzy dni: 02.-03.12. oraz 09.12., w godzinach 9-18. Wszystkie zajęcia odbędą się na terenie Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL.

Zachęcamy do lotu zapoznawczego samolotem jeszcze przed szkoleniem – zimą też latamy, zarezerwuj swój lot już dziś na azl.abilet.pl!

Oprócz zajęć teoretycznych, konsultacji i warsztatów każdy z uczestników uzyska dostęp do najnowszej platformy e-learningowej AZL.
Szkolenie praktyczne można rozpocząć od razu po zakończeniu części teoretycznej – jest realizowane na lotnisku w Przylepie na nowych samolotach Tecnam P2008JC.
Koszt całego szkolenia teoretycznego to tylko 1700 PLN!
Szkolenie objęte jest zerową stawką VAT.

Jak będzie wyglądało szkolenie? Nasi wykwalifikowani wykładowcy przeprowadzą serię wykładów, obejmującą każdy z 9 przedmiotów obowiązkowych na egzaminie do licencji PPL(A). Oprócz tego zaprosimy Was również na wizytę w hangarze, gdzie nasi mechanicy zapoznają Was m.in. z budową samolotu czy procedurą przeglądu przedlotowego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 02.-03.12.(sobota i niedziela) oraz 09.12.(sobota)Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL przy ul. Skokowej 18 w Przylepie.

 

Informacje i zapisy: tel. 68 321 30 25, mail: szkolenia@azl.pl
lub przez zakładkę kontakt na Facebooku

Wątpliwości?… Nie zastanawiaj się, sprawdź i przekonaj się sam/a!

Related posts